
1 / 20
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV98000
110.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 103 928 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2037720 |
| Ražotāja kods | 23710BR30A |
| OEM kods | S180033108A |
| Citi kodi | 284B7JD00B |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV92299

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232

Aizdedzes ECU komplekts
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
160.00 €MDV97381

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001









