
1 / 16
Dzinējs
SKU: MDV100055
750.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 95 000 km |
| Krāsa | fired iron / A52 |
| VIN | SJNFCAJ10U1489737 |
| Ražotāja kods | K9K292 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
ENIGINE VIDEO : https://www.youtube.com/embed/mkx7pbfZWRc -- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
2400.00 €MDV95448

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
300.00 €MDV104892

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
400.00 €MDV103748

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
750.00 €MDV99849

Eļļas līmeņa mērāmais
Nissan · Qashqai · 2016 · 1.2L 1kW
15.15 €MDV62469

Vakuumsūknis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV89284
