
1 / 56
Pilns virsbūves komplekts
SKU: MDV103518
400.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BMM |
| Nobraukums | 208 000 km |
| Krāsa | aqua blue / LF8K |
| VIN | TMBKE21ZXA2079041 |
| Ražotāja kods | SCOUT |
| OEM kods | 1Z0853507A |
| Citi kodi | 1Z0853508A |
Kategorija: Pilns virsbūves komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Radio antena
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV98015

Aizmugurējais dubļusargs
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2007 · 1.4L
15.15 €MDV36889

Termostata korpuss
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 2.0L
15.00 €MDV105542

Dzinējs
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2009 · 2.0L 125kW
1100.00 €MDV100054

Stūres leņķa sensors
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV103799

Priekšējais bamperis
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
45.44 €MDV95326

