
1 / 43
Pilns virsbūves komplekts
SKU: MDV103742
450.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 134 kW |
| Dzinēja kods | JTDA |
| Nobraukums | 112 000 km |
| Krāsa | frozen white / 5B |
| VIN | WF0KXXGCBKCY54506 |
| Ražotāja kods | BM5JA10154A |
| OEM kods | BM5JA10155A |
| Citi kodi | BM51A104C21AC |
Kategorija: Pilns virsbūves komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Pilns virsbūves komplekts
Ford · Focus · 2014 · 1.6L
450.00 €MDV103713

Pilns virsbūves komplekts
Ford · Focus · 2011 · 1.0L
450.00 €MDV99652

Antena (GPS antena)
Ford · Focus · 2012 · 1.0L 92kW
15.15 €MDV94285

Radio antena
Ford · Focus · 2013 · 1.0L 92kW
20.20 €MDV55550
Antena (GPS antena)
Ford · Focus · 2014 · 1.6L 85kW
141.38 €MDV90348

Radio antena
Ford · Focus · 2014 · 1.0L 92kW
10.10 €MDV76545





