1 / 5
Antenas pastiprinātājs
SKU: MDV104640
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CAHA |
| Nobraukums | 125 000 km |
| Krāsa | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Ražotāja kods | 8K9035225A |
| OEM kods | 7617310146 |
Kategorija: Antenas pastiprinātājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV103549

Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88379
Multimediju kontrolieris
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420
Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891