
1 / 7
Antenas pastiprinātājs
SKU: MDV103549
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 220 000 km |
| Krāsa | granatrot / LZ3F |
| VIN | WAUZZZ8K29A206514 |
| Ražotāja kods | 8K9035225A |
Kategorija: Antenas pastiprinātājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88379

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891

Navigācijas (GPS) sistēmas CD/DVD lasītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 3.0L
10.10 €MDV87043

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
55.00 €MDV104820

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104261


