
1 / 7
Antenas pastiprinātājs
SKU: MDV103549
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 220 000 km |
| Color | granatrot / LZ3F |
| VIN | WAUZZZ8K29A206514 |
| Mfr. code | 8K9035225A |
Category: Aerial antenna amplifier
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640

Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88379
Multimediju kontrolieris
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420
Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891



