
1 / 7
Ģenerators
SKU: MDV105138
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 132 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 142 492 km |
| Krāsa | crystal white / 34K |
| VIN | JMZGHA4A611489124 |
| Ražotāja kods | A2TJ0681A |
| OEM kods | R2AA |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV35447

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77402

Ģenerators
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77041

Ģenerators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV72231

Ģenerators
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV16348

Ģenerators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71388











