
1 / 7
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105202
45.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 132 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 142 492 km |
| Krāsa | crystal white / 34K |
| VIN | JMZGHA4A611489124 |
| Ražotāja kods | H12A1AV4HE |
| OEM kods | HFC134A |
| Citi kodi | H1106991 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
25.25 €MDV81390

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606

Gaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719

Gaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
Mazā radiatora ventilatora reostats
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160

Elektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603











