
1 / 6
Ģenerators
SKU: MDV105576
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 892 |
| Nobraukums | 125 302 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Ražotāja kods | 0124525140 |
| OEM kods | 8200728292F |
| Citi kodi | 23100JD10A |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Ģenerators
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L 65kW
20.20 €MDV16613

Bloks
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV105696

Galva
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105673

Kloķvārpsta
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105674

Dzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV105732

Vakuumsūknis
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV105701






