
1 / 6
Spoilera aizmugurējais vāks
SKU: MDV11720
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus C-MAX |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | KKDA |
| Nobraukums | 87 000 km |
| VIN | WF0MXXGCDM6M29644 |
| Ražotāja kods | 3M51R44210A |
| OEM kods | 3M51R44210A |
| Citi kodi | K1429 |
Kategorija: Spoilera aizmugurējais vāks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 5
Līdzīgas preces

Spoilera aizmugurējais vāks
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV28761

Spoilera aizmugurējais vāks
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
20.20 €MDV11725

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Ford · Focus C-MAX · 2008 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV32804

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Ford · Focus C-MAX · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV25606

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
15.15 €MDV14594

Starteris
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV14593



