
1 / 6
Spoilera aizmugurējais vāks
SKU: MDV11720
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Ford |
| Модель | Focus C-MAX |
| Год | 2006 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 85 kW |
| Код двигателя | KKDA |
| Пробег | 87 000 км |
| VIN | WF0MXXGCDM6M29644 |
| Код произв. | 3M51R44210A |
| OEM код | 3M51R44210A |
| Другие коды | K1429 |
Категория: Спойлер
Фото донорского авто

1 / 5
Похожие товары

Spoilera aizmugurējais vāks
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV28761

Spoilera aizmugurējais vāks
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
20.20 €MDV11725

Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Ford · Focus C-MAX · 2008 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV32804

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Ford · Focus C-MAX · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV25606

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
15.15 €MDV14594

Starteris
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV14593



