
1 / 6
Stūres pastiprinātāja sūknis
SKU: MDV23764
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Kubistar |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 48 kW |
| Dzinēja kods | K9K 704 |
| Nobraukums | 65 000 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 7700419117 |
| OEM kods | 7700420305A |
| Citi kodi | K1993 |
Kategorija: Stūres pastiprinātāja sūknis
Līdzīgas preces

Elektrisks radiatoru ventilators
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV16086

Gaisa filtra kaste
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV15897

Priekšējais bamperis
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV15542

Sadales vārpsta
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV23884

Cita veida dzinēja detaļas
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV23883

Vārstu vāks
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV23888





