
1 / 6
Stūres pastiprinātāja sūknis
SKU: MDV23764
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Kubistar |
| Год | 2004 |
| Кузов | Коммерческий |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 48 kW |
| Код двигателя | K9K 704 |
| Пробег | 65 000 км |
| VIN | 1 |
| Код произв. | 7700419117 |
| OEM код | 7700420305A |
| Другие коды | K1993 |
Категория: Насос усилителя руля
Похожие товары

Elektrisks radiatoru ventilators
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV16086

Gaisa filtra kaste
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV15897

Priekšējais bamperis
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV15542

Sadales vārpsta
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV23884

Cita veida dzinēja detaļas
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV23883

Vārstu vāks
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV23888





