
1 / 9
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV25583
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Citroen |
| Modelis | Berlingo |
| Gads | 1997 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 43 kW |
| Dzinēja kods | A9A (XUD7) |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 3507101009A |
| OEM kods | K3080 |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Līdzīgas preces

Droseļvārsts
Citroen · Berlingo · 1997 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV17884

Šļūtene (-es) / caurule (-es)
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV17274

Ieplūdes kolektors
Citroen · Berlingo · 2010 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV58491

Šļūtene (-es) / caurule (-es)
Citroen · Berlingo · 2015 · 1.6L 68kW
10.10 €MDV16447

Droseļvārsts
Citroen · Berlingo · 2007 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV3560

Gaisa plūsmas mērītājs
Citroen · Berlingo · 2003 · 2.0L 66kW
10.10 €MDV28896