
1 / 8
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV49814
30.29 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Suzuki |
| Modelis | Grand Vitara II |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 78 kW |
| Dzinēja kods | M16A |
| Nobraukums | 95 000 km |
| Krāsa | phoenix red / zlb |
| VIN | JSAJTA74V00611211 |
| Ražotāja kods | 3951076K0 |
| OEM kods | 3952079K10CAT |
| Citi kodi | CJB502A019A |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2012 · 2.4L
40.00 €MDV105829

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2006 · 1.9L 95kW
20.20 €MDV48523

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.9L 95kW
25.25 €MDV56641

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2008 · 1.6L 78kW
66.26 €MDV63011

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.6L 78kW
25.00 €MDV103270

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Suzuki · Grand Vitara II · 2007 · 1.6L 78kW
15.00 €MDV102998








