
1 / 6
Signalizācijas vadības bloks
SKU: MDV50118
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 836 |
| Nobraukums | 247 000 km |
| Krāsa | star black / TEGNE |
| VIN | VF1DZ1G0644472864 |
| Ražotāja kods | 4M5418R0A |
Kategorija: Signalizācijas vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
5.00 €MDV88690

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV66045

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV36365

Signalizācijas vadības bloks
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV72858

Dzinēja vadības bloks
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
15.15 €MDV83766


