
1 / 9
Ģenerators
SKU: MDV57727
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 92 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 129 000 km |
| Krāsa | copper red / 32V |
| VIN | JMZGH14B601248289 |
| Ražotāja kods | A2TJ0681A |
| OEM kods | R2AA |
| Citi kodi | 12V100A0419 |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Ģenerators
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
15.00 €MDV105138

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV35447

Ģenerators
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77402

Ģenerators
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77041

Ģenerators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV72231

Ģenerators
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV16348