
1 / 6
BSM vadības modulis
SKU: MDV58297
25.25 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Pulsar |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 90 515 km |
| Krāsa | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Ražotāja kods | 284B13ZP0A |
| OEM kods | S180192372A |
| Citi kodi | 15824646425545 |
Kategorija: BSM vadības modulis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63916

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV58172

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Avārijas lukturu slēdzis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921






