
1 / 38
Drošības spilvenu komplekts
SKU: MDV57520
409.01 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Pulsar |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 90 515 km |
| Krāsa | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Ražotāja kods | 985103ZL0A |
| OEM kods | 34178117A |
| Citi kodi | 0589P1000202 |
Kategorija: Drošības spilvenu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV61225

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

Startera detaļa (-s)
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV59933

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Priekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297





