
1 / 38
Drošības spilvenu komplekts
SKU: MDV57520
409.01 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Pulsar |
| Год | 2015 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 90 515 км |
| Цвет | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Код произв. | 985103ZL0A |
| OEM код | 34178117A |
| Другие коды | 0589P1000202 |
Категория: Oro pagalvių komplektas
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Rokturu komplekts
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV61225

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

Startera detaļa (-s)
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV59933

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Priekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297





