
1 / 29
Dzinēja vadu instalācija
SKU: MDV59891
89.99 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Pulsar |
| Год | 2015 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 90 515 км |
| Цвет | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Код произв. | P240113ZN0A |
Категория: Проводка двигателя
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63916

Avārijas lukturu slēdzis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV58172






