
1 / 38
Drošības spilvenu komplekts
SKU: MDV57520
409.01 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Pulsar |
| Year | 2015 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 90 515 km |
| Color | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Mfr. code | 985103ZL0A |
| OEM code | 34178117A |
| Other codes | 0589P1000202 |
Category: Airbag set
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Rokturu komplekts
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV61225

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

Startera detaļa (-s)
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV59933

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Priekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297





