
1 / 7
Startera detaļa (-s)
SKU: MDV59933
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Pulsar |
| Year | 2015 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 90 515 km |
| Color | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Mfr. code | 251153ZN0A |
| OEM code | 2534004030 |
Category: Starter motor parts
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Starteris
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV57636

Solenoīda vārsts
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV57538

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Priekšējais bamperis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
222.18 €MDV59216

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297






