
1 / 11
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV63916
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Pulsar |
| Year | 2015 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 636 |
| Mileage | 90 515 km |
| Color | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Mfr. code | 275003ZP0A |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Dzinēja vadības bloks
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
72.89 €MDV60346

BSM vadības modulis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV58172

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
89.99 €MDV59891

Avārijas lukturu slēdzis
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921






