
1 / 5
Stūresrata ass
SKU: MDV6040
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Infiniti |
| Modelis | FX |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns / gāze |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 4.5L 235 kW |
| Nobraukums | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Ražotāja kods | 48990CG20A |
| OEM kods | 48991CG20A |
| Citi kodi | G23227 |
Kategorija: Stūresrata ass
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces

Stūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV2350

Svira
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6143

Rumba
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.20 €MDV6150

Priekšējais šķērsnis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6030

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV18964

Kruīza kontroles vadības bloks
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739









