
1 / 5
Stūresrata ass
SKU: MDV6040
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Infiniti |
| Модель | FX |
| Год | 2003 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Бензин / газ |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 4.5L 235 kW |
| Пробег | 200 000 км |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Код произв. | 48990CG20A |
| OEM код | 48991CG20A |
| Другие коды | G23227 |
Категория: Ось рулевого колеса
Фото донорского авто

1 / 10
Похожие товары

Stūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV2350

Svira
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6143

Rumba
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.20 €MDV6150

Priekšējais šķērsnis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6030

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV18964

Kruīza kontroles vadības bloks
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
40.39 €MDV18739









