
1 / 7
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV60674
98.99 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Land Rover |
| Modelis | Freelander 2 - LR2 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 118 kW |
| Dzinēja kods | 224DT |
| Nobraukums | 203 000 km |
| Krāsa | santorini black / LRC820 |
| VIN | SALFA27B09H135996 |
| Ražotāja kods | 9H5213404A |
| OEM kods | 6H5213404A |
| Citi kodi | 6H5213404B |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2007 · 2.2L 118kW
99.98 €MDV56465

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L
99.98 €MDV64505

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L
99.98 €MDV64507

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L 118kW
98.99 €MDV60672

Aizmugurē atstarotājs
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2011 · 2.2L 110kW
20.20 €MDV65377

Priekšējais lukturis
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2007 · 2.2L 118kW
20.20 €MDV87577










