
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV69006
35.34 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | BMW |
| Modelis | 1 E81 E87 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 85 kW |
| Dzinēja kods | N47 D20 A |
| Nobraukums | 146 719 km |
| Krāsa | schwarz II / 668 |
| VIN | WBAUK52090VM46430 |
| Ražotāja kods | 305166199001AJ |
| OEM kods | 33677051505W |
| Citi kodi | 103088CP12321 |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Citas detaļas no šī auto
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2007 · 1.6L
45.44 €MDV85169

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2007 · 1.6L 90kW
20.20 €MDV56461

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2007 · 2.0L
35.34 €MDV59092

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2004 · 2.0L
45.44 €MDV85836

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2004 · 2.0L 120kW
70.70 €MDV80556

Stūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2009 · 2.0L 85kW
35.34 €MDV81849
