
1 / 7
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV70060
40.39 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | CAYC |
| Nobraukums | 131 000 km |
| Krāsa | flash red / LF3K |
| VIN | TMBFL65J4C3106430 |
| Ražotāja kods | 5J0880201K |
| OEM kods | 61872050B |
| Citi kodi | 0014W0LFDVB |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L
15.00 €MDV103330

Stūres drošības spilvens
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
40.00 €MDV99232

Aizkars
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV84581

Rokturu komplekts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
10.00 €MDV103388

Rokturu komplekts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
15.00 €MDV103579

Rokturu komplekts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
15.00 €MDV97695
