
1 / 7
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV70456
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 111 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093003 |
| Ražotāja kods | 90502EY10A |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV83713

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV95148

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV94934

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.10 €MDV94649

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV70463

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L
10.10 €MDV51391
