
Dzinējs
| Marka | Suzuki |
| Modelis | Grand Vitara I |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.7L 127 kW |
| Dzinēja kods | H 27 A |
| Nobraukums | 111 451 km |
| Krāsa | blueish black / ZJ3 |
| VIN | JSAHTX92V00172657 |
| Ražotāja kods | H27A |
Apraksts
Engine test https://www.youtube.com/watch?v=ADPLppbNeSw ------------------------------------------------------------------------ [ENG] Price for the engine as in the photo ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ RU ] Цена за двигатель как на фото ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LT ]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! ---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ PL ]Cena za silnik jak na zdjęciu ! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ FR ] Prix par moteur comme sur la photo !---------------------------------------------------------------------------------------------------- [ IT ]Prezzo per motore come da foto! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ LV ] Cena par dzineju kā bildē!----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[ DE ] Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Donoru auto fotogrāfijas

Līdzīgas preces















