
1 / 7
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV78628
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo Mk III |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 107 kW |
| Dzinēja kods | CJBA |
| Nobraukums | 124 357 km |
| Krāsa | moondust silver / ZJ |
| VIN | WF0TXXTTPT8C21281 |
| Ražotāja kods | 1S7113404A |
| OEM kods | 0374D |
| Citi kodi | 6S7113404A |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256



