
1 / 7
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV78628
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2007 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 107 kW |
| Engine code | CJBA |
| Mileage | 124 357 km |
| Color | moondust silver / ZJ |
| VIN | WF0TXXTTPT8C21281 |
| Mfr. code | 1S7113404A |
| OEM code | 0374D |
| Other codes | 6S7113404A |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273



