1 / 9
Pedāļu montāža
SKU: MDV81314
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Opel |
| Modelis | Corsa D |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 110 kW |
| Dzinēja kods | Z 16 LEL |
| Nobraukums | 79 000 km |
| Krāsa | saphirschwarz / 20R |
| VIN | W0L0SDL6884127286 |
| Ražotāja kods | 0211983A |
| OEM kods | 4011497A |
| Citi kodi | 93190730 |
Kategorija: Pedāļu montāža
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Opel · Corsa D · 2006 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV36156

Rokturu komplekts
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23607

Aizdedzes atslēga
Opel · Corsa D · 2007 · 1.2L 59kW
10.10 €MDV23606

Stūre
Opel · Corsa D · 2012 · 1.0L
45.44 €MDV85984

Stūres drošības spilvens
Opel · Corsa D · 2012 · 1.4L 74kW
14.85 €MDV93344

Rokturu komplekts
Opel · Corsa D · 2007 · 1.3L 55kW
10.10 €MDV31541







