
1 / 20
Centrālā konsole
SKU: MDV85815
60.60 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A5 Sportback 8TA |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | CDNB |
| Nobraukums | 115 000 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Ražotāja kods | 8K0864981F |
| OEM kods | 8K0971178A |
Kategorija: Centrālā konsole
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Stūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 3.0L 176kW
100.99 €MDV85899

Stūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
201.98 €MDV85066

Stūre
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 2.7L 140kW
80.00 €MDV100419

Pelnutrauks
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
5.00 €MDV85816

Dzinējs
Audi · A5 Sportback 8TA · 2007 · 2.7L 140kW
500.00 €MDV101469

Mehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
70.70 €MDV83677









