
1 / 7
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV85978
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mitsubishi |
| Modelis | L200 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Pacelt |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.5L 98 kW |
| Dzinēja kods | 4D56 (16V) |
| Nobraukums | 141 022 km |
| Krāsa | pyreness black / X08 |
| VIN | MMCJNKB40AD006029 |
| Ražotāja kods | MN171315V |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Stūres pastiprinātāja vadības bloks
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV78375

Aizmugurējā tilta vadības bloks
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV85981

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
50.50 €MDV79414

Aizdedzes ECU komplekts
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
333.26 €MDV80557

Drošinātāju bloks
Mitsubishi · L200 · 2002 · 2.5L 1kW
15.00 €MDV37856

Dzinēja vadu instalācija
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 100kW
20.20 €MDV89045







