
1 / 7
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV85978
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mitsubishi |
| Модель | L200 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Пикап |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.5L 98 kW |
| Код двигателя | 4D56 (16V) |
| Пробег | 141 022 км |
| Цвет | pyreness black / X08 |
| VIN | MMCJNKB40AD006029 |
| Код произв. | MN171315V |
Категория: Другие блоки управления / модули
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Stūres pastiprinātāja vadības bloks
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV78375

Aizmugurējā tilta vadības bloks
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV85981

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
50.50 €MDV79414

Aizdedzes ECU komplekts
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
333.26 €MDV80557

Drošinātāju bloks
Mitsubishi · L200 · 2002 · 2.5L 1kW
15.00 €MDV37856

Dzinēja vadu instalācija
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 100kW
20.20 €MDV89045







