
1 / 9
Ārējais atvēršanas rokturis
SKU: MDV86252
50.50 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Toledo IV (NH) |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | CXMA |
| Nobraukums | 181 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | VSSZZZNHZH1019951 |
| Ražotāja kods | 6J0827565A |
Kategorija: Ārējais atvēršanas rokturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2014 · 1.6L
20.20 €MDV52174

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2014 · 1.6L
20.20 €MDV52171

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV84396

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV84392

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV96945

Spogulis (elektriski vadāms)
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV96947









