1 / 7
Eļļas līmeņa mērāmais
SKU: MDV84540
60.60 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Toledo IV (NH) |
| Gads | 2018 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | CXMA |
| Nobraukums | 181 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | VSSZZZNHZH1019951 |
| Ražotāja kods | 04L103634A |
| OEM kods | 04L115611C |
Kategorija: Eļļas līmeņa mērāmais
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV84519

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV77024

Galva
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
201.98 €MDV77000

Virzulis ar klani
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
30.29 €MDV84415

Ģenerators
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
45.44 €MDV84398

Eļļas sūknis
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV84399








