1 / 7
Eļļas līmeņa mērāmais
SKU: MDV84540
60.60 €
Написать в WhatsApp| Марка | Seat |
| Модель | Toledo IV (NH) |
| Год | 2018 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 85 kW |
| Код двигателя | CXMA |
| Пробег | 181 000 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | VSSZZZNHZH1019951 |
| Код произв. | 04L103634A |
| OEM код | 04L115611C |
Категория: Измеритель уровня масла
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Eļļas filtra turētājs / dzesētājs
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV84519

Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
30.29 €MDV77024

Galva
Seat · Toledo IV (NH) · 2013 · 1.6L 77kW
201.98 €MDV77000

Virzulis ar klani
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
30.29 €MDV84415

Ģenerators
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
45.44 €MDV84398

Eļļas sūknis
Seat · Toledo IV (NH) · 2018 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV84399








