
1 / 7
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV91122
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | F-Pace |
| Gads | 2017 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | 204DTD |
| Nobraukums | 63 382 km |
| Krāsa | ebony black / 1AT |
| VIN | SADCB2CN3HA495167 |
| Ražotāja kods | GX739C623CA |
| OEM kods | 0115163A |
| Citi kodi | 4013333A |
Kategorija: Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Ieplūdes kolektors
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91137

Ventilācijas caurule
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV90971

Gaisa filtra kaste
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90572

Degvielas tvertnes vāciņš
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91508

Bagāžnieka pārsega hidraulikas cilindrs
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV94668

Dzinēja pārsega eņģe (-es)
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
25.25 €MDV91418








