
1 / 7
Gaisa ieplūdes kanāla detaļas
SKU: MDV91122
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | Jaguar |
| Модель | F-Pace |
| Год | 2017 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 132 kW |
| Код двигателя | 204DTD |
| Пробег | 63 382 км |
| Цвет | ebony black / 1AT |
| VIN | SADCB2CN3HA495167 |
| Код произв. | GX739C623CA |
| OEM код | 0115163A |
| Другие коды | 4013333A |
Категория: Деталь (детали) канала забора воздуха
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Ieplūdes kolektors
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
15.15 €MDV91137

Ventilācijas caurule
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
10.10 €MDV90971

Gaisa filtra kaste
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV90572

Degvielas tvertnes vāciņš
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV91508

Bagāžnieka pārsega hidraulikas cilindrs
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV94668

Dzinēja pārsega eņģe (-es)
Jaguar · F-Pace · 2017 · 2.0L 132kW
25.25 €MDV91418








