
1 / 7
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV91209
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | BMW |
| Modelis | 1 F20 F21 |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | N47D16A |
| Nobraukums | 119 077 km |
| Krāsa | mineralgrau / B39 |
| VIN | WBA1C92070J432282 |
| Ražotāja kods | 6SBU14A |
| OEM kods | GE4472604711 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces

Mazā radiatora ventilators
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV90508

Apsildes radiatora vārsts (-i)
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
10.10 €MDV69481

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
5.00 €MDV70419

Apsildes radiatora vārsts (-i)
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV72869

Antena (GPS antena)
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV73458

Gaisa spilvenu vadības bloks
BMW · 1 F20 F21 · 2015 · 1.5L
10.10 €MDV49343







