
1 / 7
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV91209
20.20 €
Написать в WhatsApp| Марка | BMW |
| Модель | 1 F20 F21 |
| Год | 2013 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.6L 85 kW |
| Код двигателя | N47D16A |
| Пробег | 119 077 км |
| Цвет | mineralgrau / B39 |
| VIN | WBA1C92070J432282 |
| Код произв. | 6SBU14A |
| OEM код | GE4472604711 |
Категория: Компрессор (насос) кондиционера воздуха
Фото донорского авто

1 / 13
Похожие товары

Mazā radiatora ventilators
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV90508

Apsildes radiatora vārsts (-i)
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
10.10 €MDV69481

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
BMW · 1 F20 F21 · 2014 · 1.6L
5.00 €MDV70419

Apsildes radiatora vārsts (-i)
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV72869

Antena (GPS antena)
BMW · 1 F20 F21 · 2013 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV73458

Gaisa spilvenu vadības bloks
BMW · 1 F20 F21 · 2015 · 1.5L
10.10 €MDV49343







