
1 / 8
Bagāžnieka rokturis
SKU: MDV91454
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 196 844 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Ražotāja kods | 5N0827566 |
Kategorija: Bagāžnieka rokturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Bagāžnieka rokturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91004

Bagāžnieka rokturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV104019

Bagāžnieka rokturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV96830

Bagāžnieka rokturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV91462
Aizmugurējā pārsega pievilcējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
20.20 €MDV91854

Aizmugurējā pārsega pievilcējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
40.00 €MDV104256




