
1 / 6
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV91671
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 196 844 km |
| Krāsa | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Ražotāja kods | 8T0919603E |
Kategorija: Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
Dzinēja vadības bloks
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104415




