
1 / 6
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
SKU: MDV91671
15.15 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2009 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | CAGA |
| Пробег | 196 844 км |
| Цвет | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
| Код произв. | 8T0919603E |
Категория: Экран/ дисплей / маленький экран
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Komforta modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV104577
Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104427
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
Dzinēja vadības bloks
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104415




