
1 / 7
Dzinēja pārsega skaņas izolācija
SKU: MDV95923
10.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2009 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L 105 kW |
| Код двигателя | CAGA |
| Пробег | 196 844 км |
| Цвет | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
Категория: Звукоизоляция капота двигателя
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV103747

Apakšspārns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
50.00 €MDV103340

Priekšējais detaļu komplekts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
500.00 €MDV103013

Sānu apakšas aizsardzība
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
15.00 €MDV102445

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101457

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101455




