
1 / 7
Dzinēja pārsega skaņas izolācija
SKU: MDV95923
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 196 844 km |
| Color | arubablau / LX5V |
| VIN | WAUZZZ8K3AA106197 |
Category: Engine bonnet/hood sound/heat insulation
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV103747

Apakšspārns
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
50.00 €MDV103340

Priekšējais detaļu komplekts
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
500.00 €MDV103013

Sānu apakšas aizsardzība
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
15.00 €MDV102445

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101457

Priekšpusē bampera turētājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV101455




